Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 2019. évi 3D VERSENYSOROZAT 4. forduló, Kiskundorozsma

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Antal Lajos Hódmezei Őrzők Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 292
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 233
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 305
Balassa Zsolt Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 225
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 279
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) 340
Bencze László KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 201
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 335
Beszedics Béla Éjsólyom SE. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 252
Bicskeiné Csányi Mária Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 292
Dr.Csomor Sándor Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 259
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 204
Fejes Róbert Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 294
Fekete Gábor Dominik Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 335
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 374
Gera Ferenc Éjsólyom SE. HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 241
Gila Csanád Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 283
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 337
Horváth Anna KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 149
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 318
Horváth József KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Horváth Józsefné KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 263
Horváth Klára Csenge KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) 91
Horváth Lili Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 331
ifj. Bencze László KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 317
Katona Ferenc Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 350
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 192
Katona Róbert Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 329
Kis János KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 329
Kószó Dóra Partiscum Í.K. BB /barebow/ Kadet (14-17) 269
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 227
Kovács Ibolya Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 251
Kovács László Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 250
Kovács Máté Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 399
Krupincza Zoltán Éjsólyom SE. HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 227
Lekes Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 363
Lekes Maja Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 311
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 253
Lovász Tamás Jász-Kun HÍE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 391
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 403
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 252
Mengyán György KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 225
Mohai Szabolcs Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) Férfi 201
Mucsi Zoltán Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 395
Nádházi Attila KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 242
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 271
Nagy Viktor Dávid Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 273
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 363
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 162
Ördög Tímea Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 252
Ötvös Sándor Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 286
Pintér János Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 263
Pintér Patrik Füzesgyarmati Aranysólymok HÍE PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 340
Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 200
Püski János KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 288
Székely Renáta Letizia TR-LB /longbow/ Serdülő (12-13) 288
Székely Zoltán Letizia TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 322
Tanács Éva Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 175
Törteli Anikó KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 203
Tóth József Újszentiváni Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 249
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 264
V. Medra László Attila Nyílegyenes Íjászklub PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 246
Vas Tibor KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 314
Vasné Köteles Anita KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 170
Zoboki Botond Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 305
Versenysorozat összesített eredményei