Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 2019. évi 3D versenysorozat 3. forduló - Orosháza

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Alexa Szilvia KLIE TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 219
Andrási Ferenc Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 210
Andrusko Andrea NS 2002 Újvidék TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 92
Angyal Klára Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 195
Antal Lajos Hódmezei Őrzők Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 249
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 144
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 243
Balassa Zsolt Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 153
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 195
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) 273
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 244
Blastyák Mihály Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 180
Botyánszki Zsolt Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 222
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 205
Domokós Jázmin Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 238
Dr.Csomor Sándor Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 185
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 205
Farkas Nándor KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 221
Fekete Gábor Dominik Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 235
Fónyad Boglárka Griff Íjász Egyesület, Kaba PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 176
Fónyad Imre Zsákai Nomád Íjászcsapat PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 209
Forgács Luca KLIE PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 288
Forgács Nóra KLIE PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 169
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 322
Gera Ferenc Éjsólyom SE. HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 206
Gombkötő László CSLIK PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 149
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 310
Hegedűs Károly Jász-Kun HÍE TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 344
Héjja István SZÍSE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 166
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 216
Horváth Lili Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 346
Katona Ferenc Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 309
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 153
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 249
Kis János KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 257
Kislőrincz Sándor Jász-Kun HÍE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 232
Köles Zoltán Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 352
Köllő Róbert Mesteríjász HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 167
Kószó Dóra Partiscum Í.K. BB /barebow/ Kadet (14-17) 208
Kovács Andrea Füzesgyarmati Aranysólymok HÍE PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 248
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 168
Kovács Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 338
Lekes Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 324
Lekes Maja Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 237
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 221
Ljubomir Vujcic NS 2002 Újvidék PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 213
Lovász Tamás Jász-Kun HÍE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 338
Lukács Márton Sárrétudvari Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 292
Marschall Kristóf Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 321
Marschall Péter Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 188
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 332
Mellis Mihály Orosházi Íjász Egyesület TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 237
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 216
Mengyán György KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 188
Miroslav Lazarevic NS 2002 Újvidék BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 309
Mohai Szabolcs Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) Férfi 150
Nádházi Attila KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 201
Nagy Viktor Dávid Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 257
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 97
Ördög Tímea Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 193
Péli Hunor KLIFT HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) Férfi 177
Péli Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 194
Pencsók Edit Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 138
Petrecz Zsolt Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 228
Pintér János Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Pintér Patrik Füzesgyarmati Aranysólymok HÍE PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 306
Predrag Stojsic NS 2002 Újvidék TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 254
Püski János KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 298
Rajna Attila Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 160
Rigó József Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 215
Szabó László Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 278
Szeibert Imre Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 236
Szitás László Füzesgyarmati Aranysólymok HÍE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 261
Tóth József Újszentiváni Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 195
Vas Tibor KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 208
Vasné Köteles Anita KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 220
Zoboki Botond Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 276
Zoran Rudovic NS 2002 Újvidék BB /barebow/ Veterán (51+) Férfi 366
Versenysorozat összesített eredményei