Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 2019. évi 3D versenysorozat I. forduló - Sándorfalva

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Antal Lajos Hódmezei Őrzők Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 299
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 248
Bagdi Lajos Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 168
Bagdi Lajosné Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 284
Balassa Zsolt Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 273
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 319
Berkes József Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 293
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 273
Botyánszki Zsolt Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 286
Csontos Gábor Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 331
Domokós Jázmin Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 226
Dr.Csomor Sándor Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 217
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 187
Gila Csanád Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 293
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 406
Herman Éva Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 178
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 329
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 187
Köles Zoltán Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 337
Kószó Dóra Partiscum Í.K. BB /barebow/ Kadet (14-17) 319
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 216
Lekes Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 399
Lekes Maja Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 254
Lovász Tamás Jász-Kun HÍE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 368
Mengyán György KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 227
Mohai Szabolcs Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) Férfi 249
Mucsi Zoltán Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 396
Nádházi Attila KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 236
Nagy Gerda Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 138
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 212
Ördög Tímea Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 245
Péli Hunor KLIFT HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) Férfi 200
Péli Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 197
Pintér János Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 307
Puskás Cecilia Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 148
Puskás Gergely Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 216
Püski János KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 387
Szabó Alexandra Szegedi Szittyák BB /barebow/ Felnőtt (21-50) 257
Szabó László Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 369
Szíjártó László Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 238
Tanács Éva Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 279
Tóth József Újszentiváni Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 310
Zoboki Botond Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 287
Versenysorozat összesített eredményei