Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 2018. évi 3D VERSENYSOROZAT 5. forduló, Hódmezővásárhely

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Ádám Attila Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 108
Andrusko Andrea NS 2002 Újvidék TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 98
Angyal Klára Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 197
Antal Lajos Hódmezei Őrzők Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 138
Árva Dénes HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 124
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 62
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 103
Balog Zoltán Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 224
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 115
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 106
Bencze László KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 104
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 239
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 103
Dr. Szmodics Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 157
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 207
Fehér Csaba KLIE-Mezőberény CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) Férfi 191
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 190
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 0
Forgács Luca KLIE PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 128
Forgácsné Alexa Szilvia Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 129
Gera Ferenc Éjsólyom SE. HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 203
Gila Csanád Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 112
Horváth Anna KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 69
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 127
Horváth József KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 107
Horváth Józsefné KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 83
Horváth Klára Csenge KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) 38
Horváth Lili Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 159
Huszár Attila Helvécia HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) Férfi 157
Huszár Attila Zsolt Helvécia HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 194
Huszár Ferenc Helvécia HU /csigás vadász/ Gyermek (0-12) Férfi 126
ifj. Bencze László KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 185
Katona Ferenc Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 162
Katona Róbert Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 155
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 123
Kis János KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 127
Kószó Dóra Partiscum Í.K. BB /barebow/ Kadet (14-17) 173
Kothencz János KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 137
Kovács Attila Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 195
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 161
Kovács László Napsólyom baranta PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 106
Kovács Máté Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 181
Kovács Zsolt Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 93
Lekes Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 171
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 122
Meleg Éva Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 67
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 175
Mellis Mihály Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Veterán (51+) Férfi 137
Mohai Szabolcs Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) Férfi 88
Mucsi Zoltán Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 178
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 153
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 171
Nagy-Kálózi Mónika Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 63
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 103
Oláh Ilona ÍBK Hmvhely. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 68
Péli Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 206
Pencsók Edit Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 98
Pénzes Zoltán KLIE TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 152
Petrecz Zsolt Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 234
Rajna Attila Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 181
Rigó József Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 174
Seres Géza Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 188
Soós Gergő Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 192
Sotus Gizella KLIE-Mezőberény TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 114
Szabó László Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 147
Szabó Zétény Dorozsmai Íjászok Baráti Köre TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 140
Székely Béla Letizia CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 182
Székely Eduárd Letizia CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 182
Szíjártó László Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 203
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 149
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 76
Tompai Tímea KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 122
Tóth Imre Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 9
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 141
Ujvári Eszter Liza Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 70
Újvári Gábor Akasztó PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 84
Vas Tibor KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 136
Versenysorozat összesített eredményei