Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 2018. évi 3D VERSENYSOROZAT 4. forduló, Csongrád

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Andrási Ferenc Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 214
Angyal Klára Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 204
Bach Bence Jász-Kun HÍE PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 164
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 72
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 137
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 124
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 131
Bencze László KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 99
Berkes József Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 127
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 157
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 247
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 71
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 206
Fehér Csaba KLIE-Mezőberény CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) Férfi 202
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 170
Gila Csanád Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 126
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 156
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 125
Horváth Lili Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 160
ifj. Bencze László KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 153
Katona Ferenc Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 159
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 124
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 116
Kis János KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 142
Kothencz János KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 142
Kovács Attila Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 208
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Kovács Ibolya Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 106
Kovács László Napsólyom baranta PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 137
Kovács Máté Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 150
Lovász Tamás KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 180
Mellis Mihály Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Veterán (51+) Férfi 126
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 136
Mucsi Zoltán Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 174
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 132
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 148
Nagy-Kálózi Mónika Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 96
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 110
Pálinkás József HISZE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 128
Pencsók Edit Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 131
Rajna Attila Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 198
Rigó József Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 225
Sotus Gizella KLIE-Mezőberény TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 116
Szabó László Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 145
Székely Béla Letizia HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 181
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 163
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 98
Tompai Tímea KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 171
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 116
Vas Tibor KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 144
Vasné Köteles Anita KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 92
Versenysorozat összesített eredményei