Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 3D versenysorozat 7. forduló - Békés

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Ádám Attila Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 286
Ádám Ottó Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 212
Angyal Klára Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 152
Bagdi Lajos Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 151
Bagdi Lajosné Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 190
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 349
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 207
Blastyák János Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 206
Blastyák Mihály Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 208
Budai Gyöngyi Mezőberény HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 156
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 227
Cseresznyés Ferenc KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 257
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 175
Csontos Gábor Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 213
Darida Endre KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 168
Darida László KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 223
Dobrosi Ferenc Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 218
Dózsa György Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 154
Dr. Szabó Rózsa MTVSE BB /barebow/ Veterán (51+) 150
Dr. Szmodics Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 177
Éliás Tibor Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 242
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 202
Fehér Csaba KLIE-Mezőberény CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) Férfi 184
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 172
Forgács Luca KLIE PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 190
Forgácsné Alexa Szilvia Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 169
Gajdos Orsolya Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 302
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 323
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 318
Gyevi-Nagy Tímea MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 205
Győri János Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 290
Győri Szilvia Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 177
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 141
Horváth Lili Partiscum Í.K. BB /barebow/ Gyermek (0-12) 111
Horváthné Beretka Tünde Dorozsmai Íjászok Baráti Köre BB /barebow/ Felnőtt (21-50) 67
ifj. Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 211
ifj. Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 282
Ifj.Cseresznyés Ferenc KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 148
Katona Ferenc Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 321
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 262
Kincses Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 267
Kis Lajos Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 344
Kis-Nagy Zoltán Phoenix Archery Kisjenő PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 274
Kocsis István Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 198
Kovács Attila Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 191
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Kovács Gergely Tárkány Bandériuma PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 275
Kovács Ibolya Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 78
Kovács József Tárkány Bandériuma PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 193
Kovács Józsefné Tárkány Bandériuma PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 194
Kovács Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 266
Kovács László Napsólyom baranta PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 206
Kovács Máté Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 352
Kovács Réka Tárkány Bandériuma PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 203
Lekes Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 96
Lekes Dávid Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 129
Lekes Maja Partiscum Í.K. PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 197
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 222
Luptovics Zita Luca Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 170
Makai Péter Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 220
Máté László Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 354
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 376
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 196
Molnár Mihály CSLIK PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 241
Nádházi Attila KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 275
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 240
Nagy István Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 283
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 289
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 125
Oláh Csaba Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 247
Opauszki Zoltán CSLIK PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 310
Ozsvar Andrei Phoenix Archery Kisjenő PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 196
Pencsók Edit Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 119
Petneházi András Békési Szabadidős Íjászok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 120
Petrecz Zsolt Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 229
Puskás Gergely Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 118
Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 172
Puskásné Dr. Kisbodri Cecília Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 127
Rajna Attila Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 211
Rigó József Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 213
Sárközi Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 326
Seres Géza Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 181
Simon László Békési Szabadidős Íjászok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 235
Sóki Bernadett Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 157
Sotus Gizella KLIE-Mezőberény TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 274
Szántó István KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 333
Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 400
Székely Béla Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 147
Székely Eduárd Letizia HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 152
Széplaki János KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 231
Szitás József HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 359
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 57
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 209
Tanács Éva Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 105
Tar Ferenc Milán Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 330
Timár Kevin Mezőberény TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 286
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 179
Tóth Zoltán Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 278
Vígh József CSLIK PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 249
Zvolenszki Gergő KLIE PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 353
Zvolenszki Richárd KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 254
Versenysorozat összesített eredményei