Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 3D versenysorozat 6. forduló - Sándorfalva

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Ádám Attila Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 248
Ádám Ottó Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 264
Albert László Fegyvernek PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 272
Angyal Klára Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 203
Antal Zoltán KLIFT CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) Férfi 177
Árva Dénes HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 334
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 168
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 319
Bálint Bence Egyéni induló OL /olimpiai/ Kadet (14-17) Férfi 167
Bárkányi Dzsenifer Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 191
Barna Andrea UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 205
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 292
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 402
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 243
Borisov Melitta Fegyvernek PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 233
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 243
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 214
Csontos Gábor Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 299
Darida László KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 227
Dobrosi Ferenc Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 197
Dózsa György Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 244
Dr. Szmodics Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 192
Dr.Ötvös Ferenc Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 263
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 234
Farkas Babett UTC-ÍSE Szeged TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) 202
Farkas Kitti Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) 146
Fehér Csaba KLIE-Mezőberény CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) Férfi 209
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 199
Fejes Dániel Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 198
Fejes Henrietta Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 147
Fejes K. Attila Veterán Íjászklub Szabadka TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 348
Fejes Róbert Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 221
Fodor Csanád Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 115
Gajdos Orsolya Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 298
Gila Csanád Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 245
Gonda Bálint Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 308
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 386
Héjja István SZÍSE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 191
Hódosy Annamária Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 135
Hornyik János Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 272
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 165
Horváth Lili Partiscum Í.K. BB /barebow/ Gyermek (0-12) 175
ifj. Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 220
ifj. Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Ifjúsági (18-20) Férfi 287
Kaszala Anett Nyílegyenes Íjászklub PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 173
Katona Alexandra Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 90
Katona Ferenc Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 350
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 296
Katona Róbert Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 333
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 308
Kincses Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 273
Kis Lajos Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 350
Kothencz János KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 331
Kovács Attila Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 204
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 202
Kovács Pál Partiscum Í.K. HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 177
Kovács Richárd Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 177
Lakatos Ágnes UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 92
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 164
Luptovics Zita Luca Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 144
Makai Péter Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 250
Máté László Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 343
Meleg Éva Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 114
Mellis Mihály Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Veterán (51+) Férfi 163
Nádházi Attila KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 309
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 236
Nagy István Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 354
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 340
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 142
Pálinkás József HISZE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 264
Pataki Zoltán Veterán Íjászklub Szabadka CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 229
Pencsók Edit Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 289
Pénzes Zoltán KLIE TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 345
Péter László Veterán Íjászklub Szabadka BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 193
Petrecz Zsolt Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 239
Purger Csaba Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 297
Puskás Gergely Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 218
Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 224
Puskásné Dr. Kisbodri Cecília Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 157
Rajna Attila Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 191
Rigó József Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 211
Soós Gergő Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 393
Sotus Gizella KLIE-Mezőberény TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 300
Szabó László Partiscum Í.K. OL /olimpiai/ Felnőtt (21-50) Férfi 85
Szabó Zétény Dorozsmai Íjászok Baráti Köre TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 147
Szántó István KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 377
Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 404
Szasa Mitov Veterán Íjászklub Szabadka TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 264
Szilágyi Gábor Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 283
Szitás József HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 347
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 159
Szóró Imre HISZE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 318
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 282
Tanács Éva Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 161
Tar Ferenc Milán Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 430
Tóth Imre Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 154
Tóth Katalin Nagyszalontai Hajdú IE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 154
Váradi Orsolya Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 152
Zvolenszki Richárd KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 341
Versenysorozat összesített eredményei