Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 3D Versenysorozat 4. forduló - Orosháza

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Ádám Ottó Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 148
Andrusko Andrea NS 2002 Újvidék TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 87
Angyal Klára Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 152
Apró Krisztián Várta HÍKE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 86
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 188
Bálint Zoltán Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 150
Balog Zoltán Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 202
Bárkányi Dzsenifer Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 119
Barna Andrea UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 191
Berta István MTVSE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 145
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 145
Beszedics Béla Éjsólyom SE. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 208
Blastyák Bálint Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 162
Blastyák János Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 202
Blastyák Mihály Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 169
Borgula Pál KLIE-Mezőberény HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 148
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 221
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 95
Csontos Gábor Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 223
Darida László KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 223
Daru Dávid Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 277
Dr. Szabó Rózsa MTVSE BB /barebow/ Veterán (51+) 118
Dr.Ötvös Ferenc Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 159
Dusan Miskic NS 2002 Újvidék TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 163
Enyingi János Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Erdélyi László Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 176
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 190
Farkas Nándor KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 165
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 142
Forgács Luca KLIE PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 101
Gajdos Orsolya Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 208
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 269
Gonda Bálint Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 229
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 303
Gyevi-Nagy Tímea MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 220
Gyüre András Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 154
Halász Gábor KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 110
Horváth Attila Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 202
Horváth Lili Partiscum Í.K. BB /barebow/ Gyermek (0-12) 89
ifj. Farkas Nándor KLIFT PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 120
ifj. Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Ifjúsági (18-20) Férfi 265
Juhász Kornél NS 2002 Újvidék TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 277
Katona Ferenc Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 264
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 200
Kincses Zoltán KLIE PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) Férfi 178
Kis Lajos Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 316
Kis-Nagy Zoltán Phoenix Archery Kisjenő PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 225
Kiss Bálint Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 117
Kiss László Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 187
Kovács Attila Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 176
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 147
Kovács Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 196
Kovács Tibor Egyéni induló HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 159
Kovács Zsolt Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 127
Kovács Zsolt UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 188
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 165
Ljubomir Vujcic NS 2002 Újvidék BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 138
Luptovics Zita Luca Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 53
Makai Péter Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 0
Máté László Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 273
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 335
Mellis Mihály Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Veterán (51+) Férfi 109
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 266
Mészár Kálmán White River PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 132
Molnár Benedek Balázs Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 261
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 182
Nagy István Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 246
Nagy Károly Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 167
Nagy Réka Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 135
Nagy Viktória Múltunk és Jelenünk Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 156
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 79
Oláh Bálint Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 114
Oláh Csaba Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 236
Palfi Izabela Phoenix Archery Kisjenő TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) 210
Palfi Matei Phoenix Archery Kisjenő TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 220
Pataki Zoltán Veterán Íjászklub Szabadka CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 172
Pénzes Zoltán Nagyszalontai Hajdú IE TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 241
Péter Ernő White Lion klub TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 204
Petrecz Zsolt Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 233
Predrag Stojsic NS 2002 Újvidék TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 276
Puskás Gergely Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 50
Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 108
Puskásné Dr. Kisbodri Cecília Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 68
Rajna Attila Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 182
Rigó József Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 218
Sárosi Beáta Becsei Íjászklub TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 168
Sárosi József Becsei Íjászklub TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 197
Seres Géza Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 159
Svetlana Brkic NS 2002 Újvidék TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 190
Szabó József HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 221
Szabó László Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 137
Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 321
Székely Béla Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 123
Székely Eduárd Letizia BB /barebow/ Kadet (14-17) Férfi 73
Székely Zoltán Letizia TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 229
Széplaki János KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 227
Szitás József HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 289
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 159
Szóró Imre HISZE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 247
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 179
Szunyogh Mihály Dorozsmai Íjászok Baráti Köre TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 208
Tanács Éva Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 38
Tani Attila Griff Íjász Egyesület, Kaba PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 218
Tani Mátyás Griff Íjász Egyesület, Kaba PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 208
Tódor Imre Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 228
Torbán Csaba HISZE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 272
Tóth Attila HISZE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 191
Tóth M. László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 157
Tóth Zoltán Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 199
Turner Tibor Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 233
Váradi Orsolya Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 113
Varga Dávid Múltunk és Jelenünk Egyesület CU /csigás szkópos/ Kadet (14-17) Férfi 174
Varga Ferenc Múltunk és Jelenünk Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 162
Vígh József CSLIK PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 232
Weiszhart Gyula Tiszasziget TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 257
Zatko Necak NS 2002 Újvidék TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Versenysorozat összesített eredményei