Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 3D Versenysorozat 3. forduló - Gyula

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Árdelán György KLIE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 233
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 128
Barna Andrea UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 227
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 247
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 356
Berényi Zoltán KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 315
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 161
Borgula Pál KLIE-Mezőberény HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 194
Bujdosó Mihály Egri Vitézlő Oskola BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 179
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 245
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 160
Darida László KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 246
Dr. Szabó Rózsa MTVSE BB /barebow/ Veterán (51+) 130
Fabulya Attila CSLIK PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 259
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 221
Farkas Nándor KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 256
Fehér Csaba KLIE-Mezőberény CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) Férfi 208
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 171
Geszner Mihály KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 303
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 355
Gyevi-Nagy Tímea MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 276
Győri János Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 163
Harangi Sándor Nagyhegyesi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 317
Hunyi Tamás Nyílegyenes Íjászklub PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 282
Hunyiné Dr. Domonkos Andrea Nyílegyenes Íjászklub PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 311
ifj. Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 76
ifj. Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Ifjúsági (18-20) Férfi 343
Kelemen Fábián Phoenix Archery Kisjenő PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 162
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 233
Kincses Zoltán KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 193
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 195
Kovács Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 292
Kovács Tibor Egyéni induló HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 165
Kovács Zsolt Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 163
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 206
Madai István Orosházi Íjász Egyesület TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 93
Makai Péter Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 241
Márkus Ágnes Csóka ÍBK Szeged TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 258
Márkus Tibor Csóka ÍBK Szeged TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 229
Máté László Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 355
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 220
Mészár Kálmán White River PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 238
Mészáros Péter Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 254
Molnár Mihály CSLIK PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 269
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 260
Nagy István Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 324
Nagy Réka Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 182
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 84
Oláh Csaba Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 241
Opauszki Zoltán CSLIK PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 340
Ozsvar Andrei Phoenix Archery Kisjenő TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 322
Palfi Deborah Csilla Phoenix Archery Kisjenő PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 125
Palfi Matei Phoenix Archery Kisjenő TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 314
Pénzes Zoltán KLIE TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 342
Petrecz Zsolt Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 248
Puskás Gergely Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 48
Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 121
Puskásné Dr. Kisbodri Cecília Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 104
Ridi Ferenc Pusztai Farkasok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 301
Sárközi Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 322
Seres Fruzsina Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 112
Seres Géza Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 192
Szántó István KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 369
Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 401
Székely Béla Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 134
Székely Eduárd Letizia OL /olimpiai/ Kadet (14-17) Férfi 116
Székely Renáta Letizia TR-LB /longbow/ Gyermek (0-12) 244
Székely Zoltán Letizia TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 243
Széplaki János KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 296
Szilágyi Gábor Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 192
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 153
Váradi Orsolya Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 176
Varga László Phoenix Archery Kisjenő TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 260
Varga Norbert Phoenix Archery Kisjenő BB /barebow/ Kadet (14-17) Férfi 115
Vozár András CSLIK PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 296
Zvolenszki Gergő KLIE PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 368
Versenysorozat összesített eredményei