Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 3D versenysorozat 5. forduló - Csongrád

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Ádám Ottó Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 222
Átrok Ádám Orgoványi Szabadidő és Sportegyesület HU /csigás vadász/ Gyermek (0-12) Férfi 187
Átrok Melitta Orgoványi Szabadidő és Sportegyesület HU /csigás vadász/ Gyermek (0-12) 133
Átrok Violetta Orgoványi Szabadidő és Sportegyesület HU /csigás vadász/ Serdülő (12-13) 120
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 290
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 353
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 372
Bede Antal UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 216
Berkes József Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 315
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 285
Blastyák János Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 220
Blastyák Mihály Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 210
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 242
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 222
Czap János Ö.SZ.I. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 270
Darida László KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 231
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 220
Farkas Nándor KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 210
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 167
Forgács Luca KLIE PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 171
Gajdos Orsolya Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 246
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 360
Gárdony Dorina Orgoványi Szabadidő és Sportegyesület PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 123
Gárdony Georgina Orgoványi Szabadidő és Sportegyesület PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 178
Gáspár Imre CSISE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 212
Gyevi-Nagy Tímea MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 244
Herbert Hasiner Ö.SZ.I. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 264
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 157
Horváth Lili Partiscum Í.K. BB /barebow/ Serdülő (12-13) 136
ifj. Farkas Nándor KLIFT PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 127
ifj. Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 192
Katona Alexandra Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 149
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 277
Kis Lajos Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 359
Kósa Mihály CSISE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 104
Kothencz János KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 317
Kovács Attila Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 206
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 146
Kovács Richárd Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 248
Kovács Zsolt UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 229
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 218
Luptovics Zita Luca Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 172
Máté László Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 377
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 414
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 324
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 218
Nagy István Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 321
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 113
Oláh Bálint Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 198
Oláh Csaba Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 243
Pallagi Áron Orgoványi Szabadidő és Sportegyesület PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 178
Péli Hunor KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 267
Péli Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 179
Péter Ernő White Lion klub TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 242
Puskás Gergely Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 138
Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 225
Puskásné Dr. Kisbodri Cecília Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 147
Sárközi Ervin KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 314
Sebestyén Ferenc Ö.SZ.I. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 287
Seres Géza Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 209
Szabó László Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 231
Szénási Zita Orgoványi Szabadidő és Sportegyesület HU /csigás vadász/ Gyermek (0-12) 153
Szilvási Hunor Orgoványi Szabadidő és Sportegyesület PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 83
Szitás József HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 339
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 168
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 258
Tanács Éva Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 109
Tar Ferenc Milán Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 376
Váradi Orsolya Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 218
Zvolenszki Richárd KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 396
Versenysorozat összesített eredményei