Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 3D Versenysorozat 2. forduló, Rabi major, Kiskundorozsma

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Ádám Ottó Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 204
Apró Krisztián Várta HÍKE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 246
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 152
Báder István Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 195
Bakos Attila Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 204
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 281
Balog Zoltán Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 230
Bárkányi Dzsenifer Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 232
Barna Andrea UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 270
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 262
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 384
Berkes József Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 305
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 280
Borgula Pál KLIE-Mezőberény HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 210
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 241
Csankovszki Anna Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 224
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 212
Darida László KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 230
Daru Dávid Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 322
Dinnyés Gyula Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 344
Dózsa György Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 252
Dr. Szmodics Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 201
Dr.Ötvös Ferenc Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 229
Enyingi János Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 320
Erdélyi László Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 218
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 222
Faragó Tamás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 232
Farkas Babett UTC-ÍSE Szeged TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) 321
Farkas Kitti Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) 137
Farkas Nándor KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 256
Farkas Nándor KLIE PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 158
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. HU /csigás vadász/ Kadet (14-17) 180
Fejes Dániel Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 190
Fejes Henrietta Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 258
Fejes Róbert Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 192
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 387
Gonda Bálint Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 276
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 369
Gyevi-Nagy Tímea MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 254
Gyüre András Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 212
Halász Gábor KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 231
Hódosy Annamária Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 133
Hornyik János Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 233
Hornyik Tamás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 156
Hornyikné Mónika Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 66
Horváth Attila Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 241
Horváth Lili Partiscum Í.K. BB /barebow/ Gyermek (0-12) 138
ifj. Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 157
ifj. Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Ifjúsági (18-20) Férfi 275
Katona Alexandra Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 87
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 251
Katona Róbert Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 222
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 241
Kincses Zoltán KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 258
Kis Lajos Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 354
Kis Zoltán Egyéni induló BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 135
Kothencz János KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 340
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 185
Kovács Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 276
Kovács Pál Partiscum Í.K. HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 151
Kovács Richárd Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 262
Kovács Zsolt Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 173
Layer Gábor HF-Sashalmi Íjászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 228
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 176
Makai Péter Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 287
Márkus Ágnes Csóka ÍBK Szeged TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 297
Márkus Tibor Csóka ÍBK Szeged TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 249
Máté László Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 340
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 387
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 300
Molnár Benedek Balázs Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 337
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 257
Nagy István Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 345
Nagy Réka Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 203
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 324
Nagy-Kálózi Mónika Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 105
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 153
Nyári István UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 179
Ötvös Marcell Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 44
Pap Attila Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 239
Pap Dorina Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 240
Péli Hunor KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 253
Péli Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 190
Pénzes Zoltán KLIE TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 312
Petrecz Zsolt Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 243
Purger Csaba Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 261
Purger Soma Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 261
Puskás Gergely Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 186
Puskás Mihály Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 100
Puskásné Dr. Kisbodri Cecília Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 94
Rácz Nikolasz Norbert Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 218
Soós Gergő Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 331
Soós László Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 130
Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 372
Szeibert Imre Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 321
Szekeres Márk Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 109
Szitás József HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 324
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 194
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 246
Szunyogh Mihály Dorozsmai Íjászok Baráti Köre TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 322
Tar Ferenc Milán Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 392
Terhes Norbert Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 223
Tóth M. László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 252
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 251
Weiszhart Gyula Tiszasziget TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 296
Versenysorozat összesített eredményei