Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

HÓDTÓ KUPA 2016-17. TEREM 3D ÍJÁSZVERSENY II. FORDULÓ

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Andrékovics Balázs Sárköz Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 189
Angyal Klára Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 126
Árva Dénes HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 141
Bach Bence Jász-Kun HÍE PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 105
Bácskai Beatrix Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 17
Bagdi Lajos Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 140
Bagdi Lajosné Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 116
Bakos Máté Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 145
Barna Andrea UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 72
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 185
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 174
Bartkó Levente Lajosmizse ÍE. PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 140
Bede Antal UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 216
Berkes József Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 122
Beszedics Béla Éjsólyom SE. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 213
Blastyák Bálint Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 135
Blastyák János Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 185
Blastyák Mihály Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 217
Busa Dominik Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 121
Busa Sándor Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 135
Csák Zoltán Egyéni induló HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 158
Csák Zoltán Barnabás Egyéni induló HU /csigás vadász/ Gyermek (0-12) Férfi 135
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 237
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 89
Czár Katalin Éjsólyom SE. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 223
Darida László KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 189
Dinnyés Gyula Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 152
Dr. Paczona Róbert Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 226
Dr. Pluhár Emese Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 70
Dr. Szmodics Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 0
Dr.Seres Géza Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 178
Dürgó Csaba KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 169
Dürgő Zsófia KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály CB /csigás irányzék nélküli/ Gyermek (0-12) 53
Dürgőné Kovács Piroska KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 157
Enyingi János Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 142
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 219
Fedor Tibor József Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 121
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) 138
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 146
Gál Balázs Alex Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 167
Gera Ferenc Éjsólyom SE. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 200
Gonda Bálint Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 180
Gulyás János Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 67
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 151
Győri János Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 84
Győri Szilvia Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 55
Hegedűs Károly Jász-Kun HÍE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 210
Horváth Hajna Egyéni induló TR-LB /longbow/ Kadet (14-17) 151
Horváth Katica Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 81
Horváth Tamás Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 43
Hutvágner Mihály MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 0
ifj. Szántó Zoltán KLIE TR-RB /vadászreflex/ Ifjúsági (18-20) Férfi 130
Jéló Dávid Éjsólyom SE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 63
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 103
Katona Róbert Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 95
Kincses Zoltán KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 104
Kis Csaba Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 139
Kis Zoltán Egyéni induló OL /olimpiai/ Felnőtt (21-50) Férfi 82
Kis-Nagy Zoltán Phoenix Archery Kisjenő PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 143
Kislőrincz Sándor Jász-Kun HÍE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 142
Kiss Attila MTVSE BB /barebow/ Kadet (14-17) Férfi 140
Korom Tibor Egyéni induló HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 148
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 184
Kovács Ibolya Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 82
Kovács Zsolt UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 198
Kovács Zsolt Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 169
Kulik János MTVSE BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 140
Kun Bálint Lajosmizse ÍE. TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 161
Lakatos Tamás UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 221
Lévárdi Melinda KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 91
Markóné Babják Andrea Kecskeméti Í.E. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 81
Máté László Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 175
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 185
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 150
Mozsár Máté Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 193
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 55
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 97
Oláh Gábor Egyéni induló CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 128
Pap Attila Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 81
Petrecz Zsolt Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 227
Pintér Márton Martfűi Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 52
Purger Csaba Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 103
Rajna Attila Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 175
Ratkai János Kecskeméti Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 117
Rigó József Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 200
Somogyi Ádám MTVSE TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 103
Somogyi Attila MTVSE TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 125
Szabó Lajos Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) Férfi 202
Szabó Lajos Egyéni induló BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 147
Szeibert Imre Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 142
Székely Zoltán Letizia BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 138
Szluka István Éjsólyom SE. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 210
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 147
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 115
Tóth Ferenc Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 0
Tóth M. László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 117
Tóth Milán Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 50