Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

3D VADÁSZAT A TISZA ÁRTERÉBEN

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Alesán Alex Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 139
Antal István Egyéni induló TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 249
Apró Krisztián Várta HÍKE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 199
Arany-Tóth Dorina Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) 219
Arany-Tóth Zoltán Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 172
Árva Dénes HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 286
Balassa Nándor Békéscsabai Történelmi Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 121
Balog Zoltán Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 191
Balog-Víg Katalin Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 113
Balogh-Szabó Ferenc Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 125
Baranyai Andrea MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 115
Baranyai Pál MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 142
Bárkányi Dzsenifer Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 108
Bárkányi István Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 169
Barna Andrea UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 157
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 222
Bartkó Levente Lajosmizse ÍE. PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 265
Bede Antal UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 216
Blastyák Bálint Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) Férfi 94
Blastyák János Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 209
Blastyák Mihály Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 179
Botyánszki Zsolt Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 200
Büki Adrián Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 112
Büki Zsolt Halasi Napsólyom ÍE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 318
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 213
Csányi Emese Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 224
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 171
Darida László KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 224
Daru Dávid Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 216
Dr. Szabó Rózsa MTVSE BB /barebow/ Veterán (51+) 127
Dr. Szmodics Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 188
Éliás Tibor Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 213
Enyingi János Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 267
Erdélyi László Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 198
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 209
Farkas Nándor KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 195
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) 290
Finta Emese Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 153
Fülöp István MTVSE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 168
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 264
Gárdián Lajos Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 128
Gáspár Imre CSISE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 110
Gera Ferenc Éjsólyom SE. HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 229
Gonda Bálint Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 122
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 345
Gyetvai Attila Nyílegyenes Íjászklub TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 387
Gyüre András Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 176
Hajdú Metód Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 233
Hajdú Tibor Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 198
Hegedűs Károly Jász-Kun HÍE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 371
Hornyik János Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 171
Hutvágner Mihály MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 330
ifj. Sárosi József Becsei Íjászklub BB /barebow/ Ifjúsági (18-20) Férfi 148
Imre Péter Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 200
Kalmár Mariann Nyílegyenes Íjászklub TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 317
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 181
Katona Róbert Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 199
Kis Lajos Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 300
Kislőrincz Sándor Jász-Kun HÍE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 313
Kispéter József Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 154
Kiszel Pál Hed-Land Sportcs. SE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 100
Koczka László Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 299
Komáromi György Ecseri Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 329
Kósa Mihály CSISE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 76
Kothencz János KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 309
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 187
Kovács Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 215
Kovács László CSISE BB /barebow/ Veterán (51+) Férfi 146
Kovács Zsolt UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 200
Kriska Norbert Békéscsabai Történelmi Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 95
Kun Bálint Lajosmizse ÍE. TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 301
Lakatos Tamás UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 230
Lendvai József Attila Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 106
Lengyel Zoltán Farkasok TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 298
Mátyás Zsolt Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 207
Meleg András Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 75
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 385
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 267
Molnár Benedek Balázs Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 130
Nagy Mihály CSISE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 207
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 302
Nagy-Kálózi Mónika Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 40
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 96
Pataki Dalma Hed-Land Sportcs. SE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 118
Péli Hunor KLIFT TR-LB /longbow/ Serdülő (12-13) Férfi 155
Péli Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 156
Péntek Attila MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Pénzes Zoltán KLIE TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 244
Péter László Veterán Íjászklub Szabadka BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 177
Petrecz Zsolt Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 218
Potecz Attila Kőrös-Sárréti HÍE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 196
Sárközi Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 266
Sárosi József Becsei Íjászklub TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 171
Sebestyén Péter Egyéni induló PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 301
Sineger Attila CSISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 111
Sineger Dániel CSISE PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) Férfi 159
Somogyi Dóra Hed-Land Sportcs. SE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 93
Soós Gergő Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 219
Szabó Bence Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 260
Szabó Gábor Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 275
Szedlják István Békéscsabai Történelmi Kör PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 134
Szélpál Alex Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 234
Szélpál Endre Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 242
Szilágyi Gábor Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) Férfi 159
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 144
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 183
Szűcsné Garas Tmea Halasi Napsólyom ÍE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 139
Tar Ferenc Milán Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 347
Terhes Norbert Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 182
Török Kinga Regina Hed-Land Sportcs. SE. TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) 173
Tóth Ferenc Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 170
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 266
Varga Alexandra Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 213
Varga György Alisca Nyilai Íjász Egyesület BB /barebow/ Veterán (51+) Férfi 190
Weiszhart Gyula Tiszasziget TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 243
Versenysorozat összesített eredményei