Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

Őszi 3D vadászat a Szegedi Szittyaföldön - DAR 3D 5. forduló

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Ábrahám Alfréd Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 163
Ádám Ottó Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 164
Alesán Alex Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 173
Angyal Klára Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 147
Apró Krisztián Várta HÍKE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 229
Balog Zoltán Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 227
Bárkányi Dzsenifer Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 131
Barna Andrea UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 188
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 281
Blastyák János Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 204
Blastyák Mihály Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 229
Botyánszki Zsolt Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 281
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 239
Csányi Emese Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 214
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 208
Darida László KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 209
Daru Dávid Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 338
Dinnyés Gyula Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 305
Dr. Szabó Rózsa MTVSE BB /barebow/ Veterán (51+) 150
Dr. Szmodics Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 204
Enyingi János Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 305
Erdélyi László Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 232
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 228
Faragó-Szuhay Krisztián UTC-ÍSE Szeged OL /olimpiai/ Felnőtt (21-50) Férfi 127
Farkas Babett UTC-ÍSE Szeged TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) 164
Fehér Emma Hódmezei Őrzők Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Serdülő (12-13) 317
Fülöp István MTVSE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 220
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 344
Gera Ferenc Éjsólyom SE. HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 240
Gonda Bálint Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 213
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 346
Gyevi-Nagy Tímea MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 262
Hajdú Metód Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 305
Hajdú Tibor Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 267
Herke Kornél Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 156
Hornyik János Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 272
Hornyik Tamás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 73
Hutvágner Mihály MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 307
ifj. Sárosi József Becsei Íjászklub BB /barebow/ Ifjúsági (18-20) Férfi 152
Juhász Dénes UTC-ÍSE Szeged HU /csigás vadász/ Ifjúsági (18-20) Férfi 191
Juhász Gábor UTC-ÍSE Szeged OL /olimpiai/ Felnőtt (21-50) Férfi 174
Juhász Kornél NS 2002 Újvidék TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 305
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 238
Katona Róbert Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 219
Kerekes Ferenc Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 197
Kincses Zoltán KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 225
Király Attila Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 345
Kis Lajos Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 350
Kiss János Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 262
Kothencz János KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 336
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 211
Kovács Lóránt Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 318
Lakatos Ágnes UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 156
Lengyel Zoltán Farkasok TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 330
Majoros Tamás HUNOR H.E. PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) Férfi 102
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 391
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 313
Melter Lívia Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 151
Molnár Imre UTC-ÍSE Szeged HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 192
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 217
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 115
Pap Attila Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 171
Pap Dorina Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) 136
Papp János Ásotthalom HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 221
Petrecz Zsolt Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 234
Rajna Attila Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 235
Rigó József Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 218
Rovó Balázs Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 232
Sárosi József Becsei Íjászklub TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 149
Soós Gergő Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 295
Szabó Bence Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 251
Szabó Bernadett Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 121
Szeibert Imre Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 282
Székely Renáta Letizia TR-LB /longbow/ Gyermek (0-12) 255
Székely Zoltán Letizia TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 297
Szekeres Márk Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 162
Szélpál Alex Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 232
Szélpál Endre Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 312
Szitás József HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 349
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 171
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 256
Tar Ferenc Milán Dorozsmai Íjászok Baráti Köre PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 358
Tóth M. László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 183
Tóth Mihály Turul Koppány Í. H.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 213
Weiszhart Gyula Tiszasziget TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 322
Versenysorozat összesített eredményei