Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

Orosháza Kupa 2016 3D Vadászíjász verseny, DAR 3D Versenysorozat 2016 II. forduló

Eredmény táblázat letöltése
Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Ábrahám Alfréd Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 149
Ádám Attila Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 166
Albert László Fegyvernek PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 0
Andrasity Barbara Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 134
Apró Krisztián Várta HÍKE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 200
Balog Kitti Zsákai Nomád Íjászcsapat PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 61
Balog Sándor Zsákai Nomád Íjászcsapat TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 180
Balog Sándorné Zsákai Nomád Íjászcsapat TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 205
Balog Tamás Zsákai Nomád Íjászcsapat PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 187
Balogh Attila KLIFT PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 102
Balogh Béla Vajdahunyadi Íjászegyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 204
Balogh Tímea Vajdahunyadi Íjászegyesület TR-LB /longbow/ Kadet (14-17) 58
Barna Andrea UTC-ÍSE Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 113
Bársony Balázs Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 96
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 160
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 299
Berényi Márk Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 243
Beszedics Béla Éjsólyom SE. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 192
Blastyák János Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 189
Blastyák Mihály Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 195
Borgula Pál KLIE-Mezőberény HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 159
Borgulya Márk Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 183
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 234
Csonti Gábor Egyéni induló HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 158
Csontos Gábor Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 118
Dr. Paczona Róbert Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 173
Dr. Szmodics Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 150
Erdélyi László Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 57
Fábi István Békési Szabadidős Íjászok PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 210
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 187
Farkas Nándor KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 141
Fejes Gyula Zsákai Nomád Íjászcsapat PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 236
Fejes Gyuláné Zsákai Nomád Íjászcsapat PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 126
Fónyad Boglárka Griff Íjász Egyesület, Kaba PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 251
Fónyad Imre Zsákai Nomád Íjászcsapat PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) Férfi 143
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 316
Gyevi-Nagy Tímea MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 84
Hajdú Metód Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 211
Hajdú Tibor Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 189
Horváth Tamás Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 315
Horváthné Barinkai Zsuzsanna Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 150
Hutvágner Mihály MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 196
Hutvágner Rea MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 172
Id. Pénzes Zoltán Nagyszalontai Hajdú IE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 129
ifj. Sárosi József Becsei Íjászklub BB /barebow/ Ifjúsági (18-20) Férfi 90
Juhász Kornél NS 2002 Újvidék TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 270
Kis Lajos Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 275
Korpa László Szeged PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 187
Kothencz János KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 230
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 160
Kovács Lajos KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 189
Kovács Miklós KLIFT TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 142
Kovács Tibor Egyéni induló HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 169
Kovács Zsolt UNISE BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 147
László Sándor Békési Szabadidős Íjászok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 133
Layer Gábor HF-Sashalmi Íjászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 220
Lendvai Boglárka Csilla MTVSE BB /barebow/ Kadet (14-17) 66
Ljubomir Vujcic NS 2002 Újvidék BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 146
Medgyesi Ernő Zsákai Nomád Íjászcsapat PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 249
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 245
Nagy Réka Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 128
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 275
Nagy-Kálózi Mónika Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 43
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 75
Nenad Kabac NS 2002 Újvidék TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 144
Oláh Csaba Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 183
Pál Sándor Sárrétudvari Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 239
Pálinkás Heléna Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 119
Pap Szabolcs Nagyszalontai Hajdú IE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 129
Papp János Ásotthalom HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 190
Péli Hunor KLIFT TR-LB /longbow/ Serdülő (12-13) Férfi 136
Péli Sándor KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 287
Pénzes Zoltán Nagyszalontai Hajdú IE TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 215
Petrecz Zsolt Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 184
Pót Ferenc Ö.SZ.I. TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 48
Sárosi Beáta Becsei Íjászklub TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 137
Sárosi József Becsei Íjászklub TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 149
Simon László Békési Szabadidős Íjászok PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 189
Somogyi Dóra Hed-Land Sportcs. SE. PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 107
Srdjan Mesarevic NS 2002 Újvidék BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 139
Székely Renáta Letizia TR-LB /longbow/ Gyermek (0-12) 132
Székely Zoltán Letizia TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 229
Szélpál Alex Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 222
Szélpál Endre Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 205
Táborosi Viktor Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 220
Tódor Imre Körösmenti Íjfeszítő Egylet PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 249
Török Imre Zsákai Nomád Íjászcsapat PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 134
Török Kinga Regina Hed-Land Sportcs. SE. TR-RB /vadászreflex/ Kadet (14-17) 131
Tóth M. László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 147
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 308
Tóth Zoltán Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 244
Újvári Gábor Akasztó PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 165
Ungvári Brigitta Ö.SZ.I. TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 62
Vas Tibor KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 261
Vasné Köteles Anita KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 91
Weiszhart Gyula Tiszasziget TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 259
Versenysorozat összesített eredményei