Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

Maros Kupa 2016 3D Vadászíjász verseny, DAR 3D Versenysorozat 2016 III. forduló

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Alesán Alex Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 142
Árva Dénes HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 295
Bagdi Lajos Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 274
Bagdi Lajosné Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 172
Balog-Víg Katalin Egyéni induló TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 82
Barta Nikolett Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 226
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) 313
Berkes József Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 262
Beszedics Béla Éjsólyom SE. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 222
Blastyák János Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 174
Blastyák Mihály Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 188
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 236
Csákó Pál Kecskeméti Í.E. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 240
Csákóné Törteli Anita Kecskeméti Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 149
Csányi Emese Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) 152
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 97
Darida László KLIE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 242
Dr. Szabó Rózsa MTVSE BB /barebow/ Veterán (51+) 156
Dr. Szmodics Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 0
Dusan Miskic NS 2002 Újvidék HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 157
Enyingi János Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 244
Erdélyi László Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 210
Faragó János Orosházi Íjász Egyesület CU /csigás szkópos/ Veterán (51+) Férfi 196
Gera Ferenc Éjsólyom SE. HU /csigás vadász/ Veterán (51+) Férfi 209
Gonda Bálint Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 178
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 305
Hegedűs Károly Jász-Kun HÍE PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 353
Horváth Tamás Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 267
Horváthné Barinkai Zsuzsanna Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 115
Hutvágner Mihály MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 288
Hutvágner Rea MAVIR SE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 256
ifj. Sárosi József Becsei Íjászklub BB /barebow/ Ifjúsági (18-20) Férfi 140
Illés Dániel Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 189
Juhász Kornél NS 2002 Újvidék TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 298
Katona Mátyás Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 163
Katona Róbert Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 170
Kincses Zoltán KLIE PB-HB /történelmi/ Kadet (14-17) Férfi 137
Kis Lajos Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 320
Kislőrincz Sándor Jász-Kun HÍE TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 314
Kothencz János KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 261
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 179
Kovács Lóránt Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 320
Ljubomir Vujcic NS 2002 Újvidék BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 134
Máté László Orosházi Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 274
Mátyás Zsolt Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 282
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 250
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 228
Nagy András MAVIR SE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 165
Nagy István Csaba Lovasíjász Kör PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 265
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 310
Nagy-Kálózi Mónika Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 48
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) 105
Nemanja Vujcic NS 2002 Újvidék TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 82
Nenad Kabac NS 2002 Újvidék TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 200
Papp János Ásotthalom HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 192
Péli Hunor KLIFT TR-LB /longbow/ Serdülő (12-13) Férfi 156
Péli Sándor KLIFT TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 276
Pélyi Lénárd KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 103
Sárosi Beáta Becsei Íjászklub TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 133
Sárosi József Becsei Íjászklub TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 192
Srdjan Mesarevic NS 2002 Újvidék BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 91
Szabó Gábor Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 253
Szabó Judit KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 86
Szegedi Sándor Ásotthalom TR-RB /vadászreflex/ Gyermek (0-12) Férfi 119
Szélpál Alex Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Gyermek (0-12) Férfi 160
Szélpál Endre Apollon Íjászkör Horgos PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 249
Szonda Sándor ÍBK Hmvhely. CB /csigás irányzék nélküli/ Veterán (51+) Férfi 142
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 186
Tóth M. László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 170
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Serdülő (12-13) Férfi 265
Varga Alexandra Alisca Nyilai Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 240
Vas Bianka KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Ifjúsági (18-20) 169
Vas Tibor KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 284
Vasné Köteles Anita KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 141
Vincze Zoltán KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 289
Weiszhart Gyula Tiszasziget TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 258
Versenysorozat összesített eredményei