Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 2020. évi 3D versenysorozat V. forduló - Hódmezővásárhely

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Alt Ákos Kerekegyháza SE. TR-RB /vadászreflex/ Ifi (15-17) Férfi 414
Alt Áron Kerekegyháza SE. TR-RB /vadászreflex/ Mini (0-12) Férfi 236
Alt Miklós Kerekegyháza SE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 270
Antal Lajos Hódmezei Őrzők Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 238
Árva Dénes HISZE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 268
Bábi Rudolf KOMI Céllövő és Íjász Sportklub PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 333
Balogh-Szabó Ferenc Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 331
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Ifi (15-17) 181
Bede Antal UNISE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 205
Berkes József Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 214
Berta Norbert Újszentiváni Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 262
Bonyák Bence Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Ifi (15-17) Férfi 258
Botyánszki Zsolt Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 216
Büki Zsolt Halasi Napsólyom ÍE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 330
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 236
Csikós Edina Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 273
Csikós István ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 158
Csordás Tibor Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 179
Daru Csaba Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 239
Dobos Emese Sándorfalvi Sólymok TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 244
Dobos László Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 200
Dr. Paczona Róbert Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 383
Dragosavac Milan KOMI Céllövő és Íjász Sportklub HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 180
Faragó Csaba KLIFT HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 221
Fekete Gábor Dominik Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Mini (0-12) Férfi 294
Fődi István KLIE PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 243
Gajdos Orsolya Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 309
Gál Balázs Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 362
Gera Bence Sándorfalvi Sólymok TR-RB /vadászreflex/ Mini (0-12) Férfi 287
Gyarmati Gábor KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 275
Horváth Anna KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Ifi (15-17) 142
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 280
ifj. Bencze László KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Mini (0-12) Férfi 329
Illés Evelin Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 255
Imre Boglárka Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Mini (0-12) 93
Imre Gábor Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 162
Imre Hajnalka Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Mini (0-12) 82
Imre Péter Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 264
Kása Balázs Sándorfalvi Sólymok TR-RB /vadászreflex/ Mini (0-12) Férfi 255
Katona Ferenc Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 273
Kispál Szilvia Halasi Napsólyom ÍE. TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 98
Kiss Henrietta Kiara KLIFT HU /csigás vadász/ Mini (0-12) 216
Komlós István Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 114
Komlósi András Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Ifi (15-17) Férfi 143
Kovács Gábor Parkvárosi Vadászok HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 196
Kovács Ibolya Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 162
Kovács Mihály KOMI Céllövő és Íjász Sportklub PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 237
Kovács Péter Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 253
Laczkó Gábor Partiscum Í.K. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 160
Lehőcz Csaba Halasi Napsólyom ÍE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 318
Mellis Mihály Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Veterán (51+) Férfi 215
Mengyán György KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 224
Molnár Mihály CSLIK PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 210
Nádházi Attila KLIE HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 215
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 320
Nagy-Kálózi Mónika Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 132
Nagyhegyesi Ilona Parkvárosi Vadászok CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) 100
Oláh Richárd Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Ifi (15-17) Férfi 103
Opauszki Zoltán CSLIK PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 241
Ördög Tímea Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 192
Péli Sándor KLIFT HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 214
Petrecz Zsolt Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 239
Pintér János Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 192
Prókai Sándor CSLIK PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 271
Puskás Tamás Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 356
Puskás-Hegedűs Judit Újszentiváni Í.E. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 203
Püski János KLIE TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) Férfi 324
Szabó Alexandra Szegedi Szittyák BB /barebow/ Felnőtt (21-50) 180
Szabó Gábor Újszentiváni Í.E. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 191
Szűcs Rózsa ÍBK Hmvhely. TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 185
Tanács Éva Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 200
Terhes Norbert Sándorfalvi Sólymok PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 244
Tóth József Újszentiváni Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 244
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Ifi (15-17) Férfi 239
Vas Tibor KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 283
Vasné Köteles Anita KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 264
Versenysorozat összesített eredményei