Magyar Íjász Szövetség Dél-alföldi Régió

DAR 2020. évi 3D versenysorozat II. forduló - Kiskunhalas

Név Egyesület Kategória Korcsoport Nem Pontszám
Andrási Ferenc Martfűi Í.E. HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 226
Bábi Rudolf KOMI Céllövő és Íjász Sportklub PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 330
Bakó Szabina Haza-Húzó ÍSE CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) 228
Barta Viktória Alisca Nyilai Íjász Egyesület TR-RB /vadászreflex/ Ifi (15-17) 269
Bencze László KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Veterán (51+) Férfi 251
Berkes József Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 268
Borgula Pál KLIE-Mezőberény HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 201
Csáki Róbert Orosházi Íjász Egyesület HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 237
Csontos Gábor Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 297
Dr.Csomor Sándor Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 216
Fehér Csaba KLIE-Mezőberény CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) Férfi 226
Fekete Gábor Dominik Partiscum Í.K. TR-RB /vadászreflex/ Mini (0-12) Férfi 299
Gila Csanád Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Fiatal felnőtt (18-20) Férfi 272
Horváth Anna KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Ifi (15-17) 137
Horváth Attila Partiscum Í.K. BB /barebow/ Felnőtt (21-50) Férfi 283
Horváth József KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 197
Horváth Józsefné KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 179
ifj. Bencze László KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Mini (0-12) Férfi 346
Imre Boglárka Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Mini (0-12) 129
Imre Péter Hódmezei Őrzők Í.E. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 265
Kiss Henrietta Kiara KLIFT HU /csigás vadász/ Mini (0-12) 199
Kovács Attila Eleven HU /csigás vadász/ Felnőtt (21-50) Férfi 229
Kovács Ibolya Orosházi Íjász Egyesület PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) 166
Kovács Mihály KOMI Céllövő és Íjász Sportklub PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 163
Laczkó Gábor Partiscum Í.K. CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 205
Lázár Gábor Haza-Húzó ÍSE CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) Férfi 257
Lehőcz Csaba Halasi Napsólyom ÍE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 340
Lehőcz Nikolett Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Kadet (13-14) 245
Melkvi Imre Éjsólyom SE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) Férfi 295
Mellis Mihály Orosházi Íjász Egyesület BB /barebow/ Veterán (51+) Férfi 322
Melter László Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 216
Nagy-Kálózi József Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Veterán (51+) Férfi 249
Nagy-Kálózi Mónika Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) 192
Pintér Márton Martfűi Í.E. CRB /számszeríj/ Felnőtt (21-50) Férfi 235
Sotus Gizella KLIE-Mezőberény TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 244
Szabó Alexandra Szegedi Szittyák BB /barebow/ Felnőtt (21-50) 207
Szíjártó László Eleven CU /csigás szkópos/ Felnőtt (21-50) Férfi 251
Sziráki Bence Szegedi Szittyák PB-HB /történelmi/ Felnőtt (21-50) Férfi 166
Szűcsné Garas Tmea Halasi Napsólyom ÍE. TR-RB /vadászreflex/ Felnőtt (21-50) 198
Tanács Éva Szegedi Szittyák TR-RB /vadászreflex/ Veterán (51+) 153
Törteli Anikó KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 146
Tóth Nagy Bendegúz Halasi Napsólyom ÍE. PB-HB /történelmi/ Fiatal felnőtt (18-20) Férfi 250
Vas Tibor KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) Férfi 232
Vasné Köteles Anita KHTK-Fénypárducok Íjász Szakosztály TR-LB /longbow/ Felnőtt (21-50) 244
Versenysorozat összesített eredményei